EKI LOGISZTIK KFT.
Az EKI Logisztik Kft. Ukrajnából származó munkaerő közvetítésével, kölcsönzésével foglalkozik, magyarországi kis- és nagyvállalatok részére.  Csapatunk magyar, orosz, ukrán, angol nyelven kommunikáló kiváló munkatársakkal rendelkezik. Képviseleteink Kijev belvárosában, Odesszában, találhatóak. Partnercégeink vannak a Kelet-Ukrajnai iparvidéken.

Pályázók jelentkezését az alábbi pozíció betöltésére várjuk:

HR PROJEKTMUNKATÁRS

Fő feladatok/felelősségi körök:

  • Munkaerő- kölcsönzési projektek önálló kezelése;
  • Erős kommunikáció a projekt külső (ukrán anyavállalat irodái) és belső érintettjeivel, közreműködőkkel, megrendelő érintettjeivel, képviselőivel;
  • A tevékenységek koordinálása, integrációja érdekében projekt értekezletek szervezése és lebonyolítása;
  • Ügyfelekkel, kölcsönzött munkavállalókkal, kollégákkal történő rendszeres, napi szintű kapcsolattartás személyesen, telefonon, e-mailen egyaránt;
  • Munkaügyi adminisztráció ellátása (szerződéskötés, munkavállalók be- és kiléptetéséhez szükséges dokumentumok elkészítése);
  • Kölcsönzött munkavállalóknál felmerülő kérdések, problémák egyeztetése, kezelése;
  • Nyilvántartások, jelenléti ívek összegyűjtése és feldolgozása;
  • Bérszámfejtés előkészítésével kapcsolatos feladatok ellátása (bérszámfejtés részére az anyagok előkészítése, kész bérlapok ellenőrzése); Bérjegyzékek, dokumentumok munkavállalók számára történő kiosztása;
  • Riportok, kimutatások, statisztikák készítése;

Képzettség/követelmények:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Tárgyalóképes angol és ukrán (orosz) vagy csak angol vagy csak ukrán (orosz) nyelvtudás;
  • Projektvezetési vagy projektmunka tapasztalat;
  • Értékesítésben, marketing területen szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • Jó íráskészség;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek;

Személyes elvárások:

  • Teljesítményorientált attitűd; Profizmus; Asszertív érdekérvényesítő képesség;
  • Nyugodtság, higgadtság, fegyelmezettség; Képzelőerő; Érzelmi szilárdság;
  • Motiváció; Fogékonyság – empátia; Befolyás és az intuíció;
  • Optimizmus (hozzáállás a projekthez); Csapatépítő képesség;
  • Bizalomépítő képesség; Improvizáció.
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos, határozott, empatikus személyiség
  • Pontos, pedáns munkára való képesség; Ügyfélorientált gondolkodás
  • Terhelhetőség, rugalmasság; Önálló, logikus, előrelátó gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó képesség; Hajlandóság és képesség a közös munkára

Amit megbízónk nyújt:

  • Óriási szakmai kihívás és fejlődési lehetőség;
  • Innovatív csapat.
  • Maximális megbecsülése, melyet a bérben is érzékeltetünk
  • Tettre kész, vidám, lendületes csapat
  • Rugalmas munkaidő-beosztás
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • Modern, jól felszerelt munkakörnyezet
  • Közös -csapattal együtt töltött- munkán kívüli programok

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Orosz - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Ukrán - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1055 Budapest, Balassi Bálint utca 25. 2.em. 203.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.