Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt.

HR Osztályvezető

A következő feladatok várnak önre:

  • Felelős az 1500 főt foglalkoztató TRV Zrt. emberi erőforrásokkal való gazdálkodás üzleti tervhez illeszkedő humán stratégia kidolgozásáért és megvalósításáért.
  • 1) Megtervezi, irányítja és koordinálja a Társaság:
  • bér- és létszámgazdálkodását
  • karrier- és utánpótlás rendszerét
  • képzési-fejlesztési politikáját
  • ösztönző bér- és teljesítménymenedzsment rendszerét
  • humánkontrolling tevékenységét.
  • 2) Proaktív a szervezetfejlesztés irányvonalainak meghatározásában, a folyamatok kiépítésében.
  • 3) Egységes szakmai elvek alapján vezeti a HR osztályt, fejleszti munkatársait.
  • 4) Kapcsolatot tart az érdekvédelmi szervezetekkel, részt vesz a kollektív tárgyalásokon.
  • 5) Kiemelt figyelemmel támogatja a generalisták önálló szakmai tevékenységét.
  • 6) Együttműködik a társterületek vezetőivel az üzleti tervben meghatározott feladatok teljesüléséért.
  • 7) Biztosítjai a szakmailag, munkajogilag megalapozott tanácsadást a szervezeti egységek vezetőinek az emberi erőforrások menedzselésével kapcsolatos kérdésekben.
  • 8) A munkavállalók jogaival, egészségével, biztonságával, egyenlő lehetőségeivel és egyéb ügyeivel kapcsolatos szabványok és törvények betartásának biztosítása.

Ideális jelölt, amennyiben az alábbi képességekkel, készségekkel rendelkezik:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • HR vezetői munkakörben eltöltött legalább 3 éves szakmai múlt
  • Nagyvállalati tapasztalat
  • Hatékony kommunikáció, jó tárgyalókészség, kiváló vezetői skillek
  • Folyamatelvű, rendszerszemléletű gondolkodás
  • Precíz, felelősségteljes, minőségi munkavégzés
  • Infokommunikációs eszközök készségszintű használata
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B” kategóriás jogosítvány
  • Feddhetetlen előélet

Előnyt jelent:

  • SAP vállalaltirányítási rendszer ismerete
  • Változásmenedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Közgazdasági felsőfokú végzettség
  • Az iparág ismerete
  • Terhelhető, rugalmas személyiség

Amit kínálunk:

  • Csatlakozás egy nyitott és együttműködő csapathoz
  • Változatos, összetett feladatkör
  • Szakmai önállóság
  • Részvétel szakmai projektekben
  • Stabil vállalati háttér
  • Béren kívüli juttatás

Egyéb információ:

Jelentkezési dokumentáció: fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajz végzettséget és képzéseket igazoló okiratok másolata szakmai portfólió, referencia írásos bemutatása erkölcsi bizonyítvány bruttó bérigény meghatározása.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szolnok

Amennyiben az állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintás után betöltődő TRV Zrt. karrier oldalon a hirdetési szöveg alján látható "Jelentkezés" gomb segítségével tudja eljuttatni hozzánk.