SPIndustries Kft.
  • A SPIndustries Villamosipari és Kereskedelmi Kft. 2002.02.06.óta van jelen a nemzetközi piacon.

    A vállalat fő profilja a villamosmotor és áramfejlesztő gyártása.

    Cégünk telephelye a Szigetközben, Dunakilitin található.

  • HR , munkaügyi munkatárs

    Főbb feladatok, munkák:

      • Munkaerő toborzása, előszűrés és interjúztatás
      • HR-adminisztráció (be,-és kilépéssel kapcsolatos feladatok ellátása )
      • A HR területet érintő jogszabályi előírások nyomon követése és érvényesítése cégen belül
      • Munkaszerződések és munkaköri leírások elkészítése és módosítása
      • Bérszámfejtéshez szükséges adatok előkészítése, egyeztetése és ellenőrzése
      • Kapcsolattartás az üzemorvossal, a munka, - és tűzvédelmi technikussal valamint a hivatalos szervekkel
      • Közvetlen kapcsolattartás az ügyvezetéssel
      • Létszámadatok és statisztikák készítése
      • Belső és külső képzések megszervezése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Minimum középfokú szakirányú végzettség
      • Jó kommunikációs és szervezési készség
      • Kíváló problémamegoldó képesség
      • Magabiztos MS Office tudás
      • Német vagy angol nyelv alapszintű ismerete
      • HR vagy munkaügyi területen szerzett munkatapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Stabil vállalati háttér
      • Szakmai fejlődési lehetőség
      • Versenyképes fizetés
      • Családias munkakörnyezet
      • Munkábajárás támogatása

    Állás, munka területe(i):

    • HR, Munkaügy
    • HR adminisztráció
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Munkavégzés helye:

    9225 Dunakiliti, Kossuth Lajos utca 113.

    Egyéb juttatások:

    szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    • magyar és/esetleg idegen nyelvű szakmai önéletrajz
    • végzettséget igazoló okmányok