A Takarékinfo Zrt. a hazai pénzügyi szektorban meghatározó, innovatív szolgáltatásokat nyújtó IT szolgáltató. Dinamikusan fejlődő, sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

HR munkaügyi koordinátor

munkakörbe

Az új munkatárs feladatai:

• Munkaügyi adminisztráció (munkaszerződések módosítása, aláírtatása, bizalmas kezelése)
• Munkatársak HR jellegű kérdései és kérései esetén asszisztencia nyújtása
• Bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatás ellenőrzése, beküldése a hatóságoknak (KSH, NAV, OEP, MÁK, stb.)
• Letiltások kezelése
• Kiléptetés folyamatának ügyintézése és nyomon követése
• Évzárással, évnyitással kapcsolatos igazolások, dokumentációk elkészítése, kiadása
• HR riportok készítése, egyéb munkaügyekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
• Munkáltatói igazolások elkészítése, kiadása
• Toborzás támogatása

A pályázóval szembeni elvárások:

• Középfokú végzettség
• Minimum 3 éves munkaügyi- és bérügyintézői munkakörben szerzett tapasztalat
• Naprakész jogszabályi ismeretek
• MS Office kezelésének magas szintű ismerete

A pályázóval szembeni egyéb elvárások:

• Önálló, precíz felelősségteljes munkavégzés
• Jó kapcsolatteremtő képesség
• Terhelhetőség, nagy munkabírás
• Konfliktus-kezelési képesség, komplex problémamegoldó képesség

Az elbírálásnál előnyt jelent:

• SAP ismerete, használatában szerzett gyakorlati tapasztalat

Amit kínálunk:

• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatot egy hazai TOP10 bankokat kiszolgáló stabil hátterű, növekedő informatikai cégnél
• Dinamikusan fejlődő innovatív környezetet
• Versenyképes juttatási csomagot, és ennek részeként béren kívüli juttatásokat (pl. cafeteria, sportolási támogatás, jóléti program)
• Céges rendezvényeket, közösségi programokat

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest II. kerület, Kapás utca 11-15.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.