WKW Hungaria Kft.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

HR munkatárs

Cégünk, az WKW Hungaria Kft., egy győri székhelyű, 100%-os német tulajdonban lévő autóipari beszállító, a WKW Automotive cégcsoport tagja.
Vállalatunk alumínium profilok megmunkálásával, hőkezelésével, műanyag alkatrészek fröccsöntésével és dugattyúszereléssel foglalkozik. A cégcsoport Győrben egy új, közel 17 000 négyzetméter alapterületű csarnokot épített, amelyben 2021-től fokozatosan új felületkezelési technológiákat - polírozás, eloxálás, lakkozás - alkalmazó üzemek kezdik meg tevékenységüket.

Főbb feladatok, munkák:

- Toborzási és kiválasztási folyamatokban való részvétel
- Munkavállalók felvételi folyamatának támogatása (onboarding)
- Vezetők támogatása a HR folyamatokban
- Munkavállalók tájékoztatása és támogatása munkaügyi kérdésekben
- Munkaügyi adminisztrációs folyamatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Munkaügyi és munkajogi kérdésekben való jártasság
- Tárgyalóképes németnyelv-tudás
- Hasonló területen szerzett többéves tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Angolnyelv-ismeret

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Cafeteria juttatás
-13. havi fizetés
- Nyelvi továbbképzések

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

9027 Győr, Nyírfa sor 2.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem, hogy küldje el és német nyelvű önéletrajzát.