A Trans-Sped Csoport

HR MUNKATÁRS

kollégát keres tiszaújvárosi irodájába.

FŐ FELADATOK:

  • A telephely működésének támogatása a HR csapat tagjaként
  • Közvetlen kapcsolatot tart a telephely dolgozóival és vezetőivel, ismeri és feltárja a problémákat és lehetőségeket, megoldási és/vagy fejlesztési javaslatot tesz
  • Folyamatos kapcsolattartás a vezetőkkel a szükséges munkaerő-igényről és a folyamatban lévő ügyekről; a kiválasztási folyamat támogatása, interjúkon való részvétel
  • Munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos teljeskörű ügyintézés
  • Új belépők beillesztési folyamatának irányítása
  • Szakmai gyakorlatot töltő diákok koordinálása a szervezeten belül
  • Bérszámfejtéshez szükséges munkaidő adatok előkészítése, jelenléti ívek, táppénzes papírok, igazolások kezelése
  • Cafetéria rendszer működtetésében való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás és folyamatos együttműködés a társosztályokkal
  • Felmerülő egyéb, HR-t érintő kérdések, problémák kezelése

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3-5 év hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs-, problémamegoldó képesség, csapatszellem, multi tasking
  • Proaktív, dinamikus, megbízható, önálló, lojális
  • Reális önértékelés, kedvesség és humor

ELŐNYT JELENT:

  • Angol nyelvtudás
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Családias hangulatú munkavégzés nagyvállalati keretben

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Tiszaújváros

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet. A jelentkezés tárgyában kérjük feltüntetni: ”HR Munkatárs-Tiszaújváros”.