Szentkirályi Telephelyünkre (Bács-Kiskun megye) munkatársat keresünk

HR MUNKATÁRS

pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

  • Adatszolgáltatások, kimutatások és statisztikák készítése;
  • Munkaszerződések és munkaügyi iratok elkészítése;
  • Toborzás, kiválasztási feladatok;
  • Belépőkkel és kilépőkkel kapcsolatos ügyviteli feladatok;

  • Bérügyviteli feladatok, bérszámfejtés, bérszámfejtés előkészítése; TB kifizetőhelyi feladatok;

  • Napi kapcsolattartás a dolgozókkal, HR témájú kérdések megválaszolása;
  • Kapcsolattartás és folyamatos együttműködés a társosztályokkal, telephelyi vezetőkkel és a külső partnerekkel;
  • Munkaalkalmassági vizsgálatok szervezése és dokumentációja a telephely részére;
  • Személyügyi dokumentumok nyilvántartása és kezelése;
  • A cégcsoport rendezvényeinek szervezése, koordinálása;
  • HR auditokra való felkészülés, részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hasonló (munkaügyi, bérügyi) területen szerzett legalább 2-3 év tapasztalat;
  • Középfokú szakirányú végzettség (pl. TB szakelőadói OKJ végzettség);
  • MS Office programok (kiemelten Excel) magas szintű ismerete;
  • Gyakorlatias szemlélet, proaktív hozzáállás;
  • Precizitás, Talpraesettség
  • Nyitott személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • "B" kategóriás vezetői engedély

Előny

  • SAP ismeret
  • Angol nyelv ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Éves szinten br. 255 000 Ft cafeteria;
  • Beiskolázási támogatás;
  • Teljes körű élet, betegség és baleset biztosítás;
  • Stabil, piacvezető vállalat;
  • Lendületes fiatal csapat;
  • Önálló munkavégzés;

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szentkirály