A Praktiker csapata immáron 20 áruházzal, több mint 1500 kollégával jelentős szerepet tölt be Magyarországon a kereskedelmi szektorban. Stabil és megbízható vállalat vagyunk, ahol minden kolléga egy nagy család tagja. Büszkék vagyunk arra, hogy nálunk tervezhető a munkaidő és kreatív a munkavégzés.  A folyamatos fejlődésünknek köszönhetően a budapesti, Bécsi úti áruházunkba, az adminisztrációs területünk támogatására keressük új kollégánkat,

HR munkatárs

pozícióba.

Miért jó nálunk dolgozni?

    • Stabil, megbízható, magyar vállalat vagyunk
    • Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák – egy közösséget alkotunk
    • Változatos, kihívásokkal teli, kreatív feladatok várnak
    • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség vár
    • Szerethető munkahely vagyunk
    • Employee Assistance programmal támogatunk

Milyen feladatok várnak rád:

    • Az áruház munkavállalóival kapcsolatos személyzeti ügyintézés, a bérszámfejtéshez szükséges adatok előkészítése, nyilvántartása
    • Az áruház munkaidő nyilvántartásának tervezése, ellenőrzése
    • Munkatársak betanulásának szervezése, nyomonkövetése
    • Munkaruházattal kapcsolatos ügyintézés
    • Az áruház személyzeti adminisztrációjának teljes körű ellátása, személyzeti nyilvántartások pontos vezetése
    • Részvétel a toborzás-kiválasztási feladatokban
    • Az áruházvezetés támogatása minden személyzeti jellegű kérdésben, döntés előkészítés
    • Szoros kapcsolattartás a központi HR osztállyal

Téged keresünk, ha:

    • Középfokú végzettséged van
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Word, Excel, levelező program)
    • Precíz munkavégzés jellemez
    • Jó szervezési- és problémamegoldó készséged van
    • Kreatív és rugalmas vagy

Előnyödre szolgálhat:

    • HR területen szerzett szakmai tapasztalat
    • Szakirányú végzettség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1034 Budapest Bécsi út 136.

Ha szívesen csatlakoznál a központi beszerzési csapatunkhoz kérünk, küldd el önéletrajzod a Jelentkezem gombra kattintva  vagy látogass el Karrier oldalunkra.

Praktiker Áruház