HR munkatárs

Manz Hungary Kft

4031 Debrecen, Határ út 1.

Bővülő csapatunkba

HR munkatárs pozícióba

munkatársat keresünk.

A Manz Hungary Kft. a német tulajdonú Manz AG magyarországi leányvállalata. Az üzemünk egyedi gyártású termékek előállításával foglalkozik, kis- és nagyalkatrészek, komplett szerelt egységek, valamint a hegesztett szerkezetek elkészítését végezzük.

Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően a különböző iparágakból folyamatosan érkező új megrendelések és termékek garantálják, hogy a munkánk mindig változatos, kihívásokkal teli. A kollégáink ötleteikkel, kreatív együttgondolkodásukkal nagyban hozzájárulnak cégünk sikeréhez.

Ha nálunk dolgozol, akkor egy német hátterű, stabil és folyamatosan növekvő cég áll mögötted, ahol multinacionális környezetben, fiatalos és pozitív gondolkodású csapatban, családias hangulatban töltheted a dolgos hétköznapokat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Duális képzéssel kapcsolatos teendők ellátása (napi koordináció; adminisztratív feladatok; kapcsolattartás az érintettekkel; képzési program kidolgozásában való részvétel)
  • Bérszámfejtés támogatása, bérszámfejtésben való részvétel
  • Esetenként a HR részleg munkájának támogatása
  • A munkakör kezdetben 4 órás munkaviszonyban ellátandó, amely idővel 8 órás foglalkoztatásra bővülhet

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Bérszámfejtés területén szerzett tapasztalat
  • A duális képzéssel kapcsolatos feladatok tekintetében nem szükséges tapasztalat
  • Word, Excel, bérszámfejtő program
  • Határozott, jó szervezőkészséggel és átfogó, megoldásorientált gondolkodásmóddal rendelkező személyiség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Bérszámfejtési területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Kréta rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Segítőkész, támogató kollégák
  • Családias hangulat, pozitív gondolkodású csapat
  • Versenyképes fizetés és cafetéria
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria, Munkába járás támogatás

Kérjük, hogy a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el részünkre fényképes önéletrajzát.