Szeretnél egy szuper csapat HR-ese lenni?

A Porsche Inter Auto Hungariánál egy multinacionális vállalat minden előnyével, ugyanakkor támogató, családias közösséggel várunk téged. Szakmailag a vállalati HR minden területébe beleláthatsz, így folyamatosan naprakész leszel abban, ami valóban a szenvedélyed.

A Porsche Inter Auto Hungaria Kft. budapesti központjába
(XIII. ker. Fáy u. 27.)

HR-MUNKATÁRSAT

keresünk.

Legfontosabb feladatok:

  • kapcsolattartás közel 600 munkatársunkkal (ügyeik intézése, tájékoztatásuk aktualitásokról, stb.),
  • toborzás, kiválasztás,
  • képzés, fejlesztés,
  • karriertervezés,
  • employer branding,
  • szakképzéshez és egyéb, a HR területéhez kapcsolódó feladatok

A jelentkezés feltételei:

  • felsőfokú HR végzettség (HR-menedzser, személyügyi szervező, stb),
  • 1-2 éves HR-generalista területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • kommunikációképes német- vagy angolnyelv-tudás ,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • lendületes, határozott, empatikus, pozitív kisugárzású, proaktív személyiség, akihez a kollégák bizalommal fordulnak kérdéseikkel, elintézendőikkel, javaslataikkal.

Amit kínálunk:

  • egy 25 éve sikeresen működő, biztos alapokon álló, a gépjármű-kereskedelemben piacvezető multinacionális cégcsoport háttere,
  • változatos, sokszínű feladatkör a cég 7 telephelyének közel 600 munkavállalója szervezeti életének szervezésében, koordinálásában,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • egyéb juttatások (pl.: sportolási támogatás, egészségpénztári hozzájárulás);
  • modern, barátságos, lendületes munkakörnyezet, kiváló csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest 1139 Fáy u 27.

Ha szeretnél egy lendületes, vidám csapat tagja lenni, küldd el nekünk szakmai életrajzodat a 'Jelentkezem' gombra kattintva! Várjuk jelentkezésed!

A CV-ben megadott személyes adataidat a HR-osztály munkatársai a megküldéstől számított 3 hónapig tárolják és kezelik!