Pizza Me (IMPAXO CANTEEN Kft)
  • Szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő, több mint 20 budapesti étteremmel rendelkező hálózatban? Imádod az igazi olasz pizzát és a minőséget? A PIZZA ME család csak Rád vár!

  • Csatlakozz hozzánk

    Hr munkatárs

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      -HR folyamatok koordinálása (hirdetés feladás, toborzás, telefonos előszűrések, interjúk szervezése és azok lebonyolítása, nyomon követése, felvételek/kiléptetések)

      -HR adminisztráció (pl. adat nyilvántartás kezelése, munkaügyi dokumentációk nyilvántartása) szorosan együttműködve a könyveléssel

      -hatékony emberi erőforrás gazdálkodás biztosítása

      -dolgozói egészségügyi vizsgálatok ellenőrzése

      -folyamatos szoros kapcsolattartás a területi vezetőkkel

      -céges rendezvények szervezése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      -rendelkezel főiskolai diplomával

      -toborzásban van tapasztalatod

      -pozítiv, barátságos személyiség vagy

      -hatékonyan kommunikálsz

      -jó szervező/problémamegoldó képesség, kitartó személyiség vagy

      -minőségi, pontos munkavégzésre törekvő egyéniség vagy

      -beszélsz angolul

      -MS Office ismeret

      -csapatjátékos vagy de önállóan is hatékonyan dolgozol

      -szeretnél a jelenlegi helyzet ellenére is egy fejlődő, innovatív cég részese lenni

    Amit kínálunk:

      - részmunkaidős lehetőség heti 20-30 órában

      - home office lehetőség

      - stabil, bejelentett hosszútávú munka

      - versenyképes fizetés

      - családias légkör

      - kedvezményes napi étkezés

    Állás, munka területe(i):

    • HR, Munkaügy
    • HR adminisztráció
    • HR generalista, Specialista
    • Toborzás, Kiválasztás
    • Részmunkaidő 6 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon

    "Jelentkezem" gombra kattintás után várjuk fényképes önéletrajzodat!