Párisi Udvar Hotel Budapest (PÁRIZS PROPERTY KFT.)
  • About Parisi Udvar Hotel Budapest, The Member of The Unbound Collection by Hyatt

    Finding luxury in every detail, Parisi Udvar Hotel Budapest provides an experience of sophisticated, contemporary luxury.

    The Unbound Collection by Hyatt is a collection of boutique hotels and experiences that give guests the freedom to be extraordinary at unique properties around the world. Guests experience the excitement of creating their next great story at locations with distinctive characteristics, rich history, one-of-a-kind dining experiences and so much more.

  • Álláslehetőség a hamarosan nyitó ötcsillagos Párisi Udvar Hotel Budapestben

    HR munkatárs

    Főbb feladatok, munkák:

      • belépő és kilépő munkatársak HR adminisztrációja
      • gyakornoki program koordinálása
      • önéletrajzok előszűrése, kategorizálása
      • telefonos angol interjúk lebonyolítása
      • interjúk szervezése, interjúztatás
      • orientációs napok tartása
      • a munkaügy munkájának segítése
      • bérpapírok, munkaügyi dokumentációk koordinálása
      • a HR Director munkájának adminisztratív támogatása
      • prezentációk készítése
      • háznézések koordinálása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • felsőfokú releváns végzettség
      • minimum 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
      • munkajogi szabályok naprakész ismerete
      • folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
      • kiemelkedő kommunikációs és szervezési készség
      • gyors, precíz munkavégzés
      • barátságos, kedves személyiség

    Állás, munka területe(i):

    • HR, Munkaügy
    • HR adminisztráció
    • HR generalista, Specialista
    • Toborzás, Kiválasztás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1052 Budapest, Petőfi Sándor utca 2-4.

    Jelentkezési határidő:

    2019. 04. 22.

    Jelentkezéséhez kérjük csatolja fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével.