Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Szereti Ön a mozgalmas, kihívásokkal teli munkahelyet? Szeretne képességeinek, képzettségének megfelelő állást találni, egy stabil gazdasági háttérrel rendelkező cégnél? Szeretne Ön teljesítménye szerinti versenyképes díjazásban részesülni?

Akkor forduljon cégünkhöz!

19 éve Magyarországon működő német központú multinacionális, ventilátor gyártással foglalkozó innovatív cég munkatársat keres vecsési telephelyére az alábbi munkakörbe:

HR-munkatárs

Feladat:

  • HR folyamatok működtetése
  • Kompenzációs és juttatási rendszer fejlesztése
  • Teljesítményértékelési rendszer működtetése
  • Tréningigények felmérése
  • Oktatások, szervezése, utókövetése
  • HR adminisztrációval kapcsolatos feladatok ellátása
  • Munkajogi és HR témában tanácsadás a vezetőség részére
  • Hóvégi zárás előkészítése
  • Munkaügyi és személyzeti dokumentációk fordítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Jó szervező készség
  • Komplex gondolkodásmód
  • Munkajogi és munkaerő-piaci ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP, felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • HR területen szerzett több éves szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Szakmai fejlődés lehetősége;
  • Nemzetközi háttér, stabil munkahely.

    Bérezés: megegyezés szerint
    Beküldési határidő: 2017.03.15.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Képzés, Fejlesztés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Vecsés, 2220 Mátyás utca 1/a.

Fenti állással kapcsolatban kérjük német és magyar nyelvű önéletrajzi anyagát a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával küldeni szíveskedjen.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: ''PAPST Hungary'' Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: HR-munkatárs
  • Rövid pozíció név: Hr munkatárs
  • Hirdető cég: ''PAPST Hungary'' Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Vecsés
  • Feladatok: HR folyamatok működtetése Kompenzációs és juttatási rendszer fejlesztése Teljesítményértékelési rendszer működtetése Tréningigények felmérése Oktatások, szervezése, utókövetése HR adminisztrációval kapcsolatos feladatok ellátása Munkajogi és HR témában tanácsadás a vezetőség részére Hóvégi zárás előkészítése Munkaügyi és személyzeti dokumentációk fordítása
  • Elvárások: Szakirányú felsőfokú végzettség Tárgyalóképes német nyelvtudás Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség Jó szervező készség Komplex gondolkodásmód Munkajogi és munkaerő-piaci ismeretek
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.02.16