Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Munkaügyi ismeretekkel és tapasztalattal rendelkezel? Kedveled a komplex feladatokat? Csatlakozz egy dinamikusan fejlődő német anyacég leányvállalatához!

HR munkatárs - Kisbér

Miért lesz ez jó döntés Neked?

  • Felelősségteljes pozícióban dolgozhatsz
  • Kiváló bérezésben és egyéb juttatásokban részesülsz
  • Naprakészen tarthatod német nyelvtudásod
  • Itt hosszú távra tervezhetsz
  • Egy családias, ám folyamatosan fejlődő cég tagja lehetsz

Feladatok:

  • Munkaügyi feladatok ellátása, - munkarendek elkészítése, munkaidőkhöz kapcsolódó elektronikus nyilvántartás kezelése
  • A havi bérszámfejtés előkészítése és ellenőrzése.
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével,- módosítással,- kapcsolatos teljes körű ügyintézése.
  • Recruitment folyamatok teljes körű lebonyolítása.
  • Az éves képzési terv összeállítása, a képzések,- oktatások teljes körű lebonyolítása.
  • HR folyamatokhoz kapcsolódó szabályzatok működtetése,- aktualizálásában történő közreműködés.
  • Teljesítményértékelési rendszer működtetése.
  • Cafetéria juttatásokkal kapcsolatos ügyintézés.
  • Statisztikák, kimutatások készítése, nyilvántartások,- adatbázisok naprakészen tartása.
  • Kapcsolattartás a külső partnercégekkel, hatóságokkal.
  • Munkavállalók és vezetők támogatása személyügyi kérdésekben

Mit várnak el Tőled?

  • Legalább középfokú végzettséget
  • Gyakorlati tapasztalatot a munkaügy, bérügy és TB számfejtés területén
  • Legalább 2 év személyügy területén szerzett tapasztalatot
  • Kommunikációképes német nyelvtudást
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteket (MS Office

Munkavégzés helye

Kisbér

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Profession Services>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: HR munkatárs - Kisbér
  • Rövid pozíció név: HR munkatárs
  • Hirdető cég: Profession Services
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Komárom-Esztergom megye
  • Város: Kisbér
  • Feladatok: Munkaügyi feladatok ellátása, - munkarendek elkészítése, munkaidőkhöz kapcsolódó elektronikus nyilvántartás kezelése A havi bérszámfejtés előkészítése és ellenőrzése. Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével,- módosítással,- kapcsolatos teljes körű ügyintézése. Recruitment folyamatok teljes körű lebonyolítása. Az éves képzési terv összeállítása, a képzések,- oktatások teljes körű lebonyolítása. HR folyamatokhoz kapcsolódó szabályzatok működtetése,- aktualizálásában történő közreműködés. Teljesítményértékelési rendszer működtetése. Cafetéria juttatásokkal kapcsolatos ügyintézés. Statisztikák, kimutatások készítése, nyilvántartások,- adatbázisok naprakészen tartása. Kapcsolattartás a külső partnercégekkel, hatóságokkal. Munkavállalók és vezetők támogatása személyügyi kérdésekben
  • Elvárások: Legalább középfokú végzettséget Gyakorlati tapasztalatot a munkaügy, bérügy és TB számfejtés területén Legalább 2 év személyügy területén szerzett tapasztalatot Kommunikációképes német nyelvtudást Felhasználói szintű számítógépes ismereteket (MS Office
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.06.23