HR munkatársat keresünk!

Ezúttal saját csapatunkba keresünk HR-es kollégát, aki aktívan támogatja mind a budaörsi, mind az akasztói csapatunkat. Italnagykereskedő - és gyártó cégként rendkívül színes a HR terület is.  Sokféle izgalmas feladat és projekt zajlik egyszerre, aminek most részese lehetsz.

Milyen feladataid lesznek?

  • részvétel az új munkatársak (fizikai, szellemi) kiválasztásában, cv-k szűrése, telefonos interjúk, interjúidőpontok egyeztetése, elsőkörös interjúk lebonyolítása
  • a pályázók értesítése a kiválasztás eredményéről
  • munkatársak be-és kiléptetése
  • próbaidős beszélgetések megtartása a szakmai vezetőkkel és az új kollégákkal mindkét telephelyen. A munkádat heti 2-3 napban Akasztón, a fennmaradó időben Budaörsön fogod végezni
  • munkaköri leírások aktualizálása, új pozíciók esetén munkaköri leírások elkészítése
  • teljesítményértékelési beszélgetéseken részvétel, majd összefoglaló készítése
  • céges programok, borkóstolóval egybekötött kirándulások szervezése
  • igény esetén munkáltatói igazolás kiadása
  • tréningek, képzések szervezése, adminisztratív feladatok a vállalatirányítási rendszerben
  • részvételi lehetőség szervezetfejlesztési projektekben

Milyen kollégát keresünk?

  • a legfontosabb, hogy szeresd a HR-t, különösen a kiválasztást
  • rendelkezz HR diplomával
  • legalább 4-5 év HR területen szerezett tapasztalatot tudj felmutatni (FMCG/gyártó cég előny, de nem elvárás)
  • legyen rutinod munkaügyi adminisztrációban
  • magabiztosan kezeld az Office-t, (Excel, Word, PowerPoint)
  • legalább társalgási szinten beszélj angolul
  • akarj szakmailag fejlődni, tanulni, amellett, hogy az adminisztrációtól sem riadsz vissza
  • legyen „B” kategóriás jogosítványod

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Akasztó, Budaörs

Az önéletrajzokat a Jelentkezem gombra kattintva várjuk a pozíció megjelölésével.