Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A német tulajdonú, családi vállalkozásként működő MSK Hungary nemzetközi szinten a csomagolási technológia és a robotika egyik piacvezetője. A folyamatos innovációnak, átfogó vevőszolgálatunknak és ütőképes csapatunknak köszönhetően vezető pozíciót értünk el az ipari csomagolási és a logisztikai rendszerek területén. Nyírbátori gyáregységünkben jelenleg több mint 350 munkatársat foglalkoztatunk, most új lehetőség nyílik az alábbi pozícióba:

HR Manager

Feladatai:

  • HR folyamatok működtetése és fejlesztése (integrálás, fluktuációcsökkentés, utánpótlás tervezés, teljesítményértékelés, tájékoztatás, belső kommunikáció),
  • HR projektek szervezése és vezetése, a fejlesztési projektekben a HR terület képviselete,
  • A meglévő HR rendszer fejlesztése, támogatás nyújtása az üzleti/gyártási területek részére.
  • A képzési és fejlesztési stratégia, valamint a belső karriertervek kialakítása és nyomon követése
  • A toborzási és kiválasztási folyamatok koordinálása és ellenőrzése.
  • A jogszabályi változásokhoz való alkalmazkodás.
  • Kapcsolattartás a németországi cégközponttal, a cégvezetéssel, az egyes területek vezetőivel és a munkaerő kölcsönző cégekkel.

Az Ön profilja:

  • Felsőfokú HR vagy gazdasági szakirányú végzettség.
  • 3-5 éves, gyártó vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat, hasonló pozícióban.
  • A hatályos munkaügyi jogszabályok, rendelkezések és szokások ismerete.
  • Kiváló kommunikációs, prezentáló és szervező készség.
  • Proaktív és rugalmas csapatjátékos
  • Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvismeret.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Amit mi kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és jövőorientált családi vállalatnál
  • Innovatív, nemzetközi környezet, csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezéssel, cafeteria juttatásokkal (egészséges étkezés, sport és pihenés) és utazási támogatással kiegészítve
  • Személyre szabott nemzetközi karrierépítés lehetősége, továbbképzés támogatása
  • Gyakorlatban is működő vállalati kultúra: tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsülése

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Nyírbátor, 4300 Msk tér 1.

Várjuk jelentkezését!

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Jelentkezzen most!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: HR Manager
  • Hirdető cég: MSK HUNGARY BT
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
  • Város: Nyírbátor
  • Feladatok: HR folyamatok működtetése és fejlesztése (integrálás, fluktuációcsökkentés, utánpótlás tervezés, teljesítményértékelés, tájékoztatás, belső kommunikáció), HR projektek szervezése és vezetése, a fejlesztési projektekben a HR terület képviselete, A meglévő HR rendszer fejlesztése, támogatás nyújtása az üzleti/gyártási területek részére. A képzési és fejlesztési stratégia, valamint a belső karriertervek kialakítása és nyomon követése A toborzási és kiválasztási folyamatok koordinálása és ellenőrzése. A jogszabályi változásokhoz való alkalmazkodás. Kapcsolattartás a németországi cégközponttal, a cégvezetéssel, az egyes területek vezetőivel és a munkaerő kölcsönző cégekkel.
  • Elvárások: Felsőfokú HR vagy gazdasági szakirányú végzettség. 3-5 éves, gyártó vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat, hasonló pozícióban. A hatályos munkaügyi jogszabályok, rendelkezések és szokások ismerete. Kiváló kommunikációs, prezentáló és szervező készség. Proaktív és rugalmas csapatjátékos Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvismeret. Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-06-21
  • Lejárati dátum: 2018-07-12
Állás, munka még: MSK HUNGARY BT>