A Cerbona Élelmiszergyártó Kft., 1988 óta hazai piacon jelenlévő Cerbona márka gyártója, és forgalmazója. A sokszoros SuperBands díjas Cerbona márka születésétől egyet jelent az egészséges életmódba illeszthető és finom, magas minőségű termékekkel.

Cerbona márkanév alatt müzliszeleteket, gabonapelyheket, puffasztott gabonaszeleteket és müzliket, illetve zab őrleményeinket forgalmazzuk.

Új kollégát keresünk a következő munkakörbe:

HR MANAGER

Új munkatársunk legfőbb feladata cég HR területének irányítása, a létszám biztosítása.

Legnagyobb szakmai kihívás a munkakörben a munkaerőpiaci körülmények mellett, a munkatársak megtartása, motiválása és a megfelelő munkaerő megtalálása.

Feladatok:

  • HR folyamatok: kiválasztás, képzés-fejlesztés, teljesítményértékelés hatékony működtetése
  • 1 fő HR munkatárs munkájának irányítása
  • Vezetők támogatása a teljes körű HR folyamatok megfelelő működtetésében
  • Szervezeti és az egyének fejlesztési feladatok menedzselése
  • Részvétel a munkaerő tervezésben, új belépők integrálása, vállalti áthelyezések koordinálása
  • Vállalati teljesítményértékelő rendszer működtetése, a célkitűzési és értékelési folyamat szakmai támogatása, követése
  • Kiválasztási projektekben való aktív részvétel
  • A munkaerő létszám és bérköltségek alakulásának folyamatos követése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 év HR tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Proaktivitás és kezdeményezőkészség
  • Önálló, nyitott személyiség
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • MS-Office programcsalád felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

Kizárólag olyan munkatársak jelentkezését várjuk, aki aktívan dolgozott HR manageri pozícióban minimum 2-3 évet KKV szektorban, nem fél a kihívásoktól, szereti a szervezést, a különböző emberekkel való kommunikációt, aktív és egy összeszokott csapat értékes tagja lehet, cserébe hosszú távú biztos munkahelyet, és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.

  • versenyképes bérezési csomag
  • motiváló mozgóbérrendszer
  • cafeteria juttatás
  • kedvezményes dolgozói termékvásárlási lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő: főállás

Munkába állás kezdete: 2020. november

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • Képzés, Fejlesztés
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk pályázatát a "Jelentkezem" gombra kattintva.