AP DIVERSE LTD.

HR Manager

Our holding company has been engaged in business development consultancy for nearly 15 years. We are proud to count with prestigious international customers located in Europe, the Far Eastern and North America. Since 2015, our company has been focused on the business development of highly environmentally conscious and innovative companies. In addition to those development assignments, our group of companies has opened four self-owned waste recycling plants in Hungary and the United Kingdom in 2019 and 2020.

Our main corporate mission is to find a solution to one of the most important problems in the world: the treatment and utilization of difficult-to-recycle plastic fractions. To accomplish our mission, we are devoted to constant research and development in mechanical, IT and material science innovation.

In addition to various PR, communication, and marketing specialists, our team is enriched by PhD research and development engineers working in various fields. A team of diverse individuals is important to us, as our clients and partners are from many cultures (we have partners or our own businesses in Japan, Korea, the USA and most European countries).

Feladatok:

  • Meghatározott HR stratégia operatív kivitelezése
  • Munka Törvénykönyvének és a munkajogi előírásoknak való megfelelés biztosítása
  • Különböző social médai felületeken történő lead generálás direkt megkereséssel (Linkedin, Facebook)
  • Hirdetések testre szabása, toborzási csatornák kiválasztása
  • Munkavállalói profilok finom hangolása
  • Állás hírdetési szövegek megírása
  • Interjúztatás (magyar és angol nyelven)
  • Első körös zoom intejrúk teljesen önálló lebonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Empátia
  • Jó szervezőkészség
  • Önálló munkavégzés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Ritka és kiemelt nyitottság az innovatív HR módszerekhez
  • Kiemelt fizetés
  • Dunára, Szent István parkra néző kétszintes nagyon fényes iroda (5-6 emelt)
  • High End, luxus irodai környezet
  • Béren kivüli juttatások
  • Fiatalos és diverse csapat (renget PHDs szakértő), kiemelt fejlődési lehetőség
  • Progresszíven növekvő cég
  • Fiatalos, közvetlen tulajdonosi és vezetői kör
  • Nagyon innovatív, változatos és kizárólag nemzetközi projektek (USA, Japán, Korea, Nyugat euróapi ügyfélkörnek dolgozunk)
  • Home office lehetőség
  • Képzési hozzájárulás
  • Szabadon választható munkaeszközök
  • Rugalmas munkaidőbeszotás

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Étkezési jegy, Mobiltelefon, Egészségpénztár, Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása, Lakhatási támogatást biztosító ajánlat

Munkavégzés helye:

1137 Budapest, Szent István park 5.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.