Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
ahc international 1993 óta magas szintű szolgáltatást nyújt a felső- és középvezetők, valamint munkatársak kiválasztásában és közvetítésében, a hazai és nemzetközi ügyfelek kis-, közép,- nagyvállalatok számára

HR Manager

Megbízónk:

    NEMZETKÖZI LÁNCHOZ TARTOZÓ BUDAPESTI 4 CSILLAGOS SZÁLLODA

Főbb feladatok, munkák:

    A szállodaigazgató közvetlen irányítása alatt felelős a hotel humánpolitikai tevékenységének vezetéséért
    Feladatköre magában foglalja a humán menedzsment minden részterületét:

  • A szálloda teljes-körű személyzeti, tréning és munkaügyi tevékenységének irányítása
  • HR stratégia kialakítása és megvalósítása, keresés-kiválasztás, képzések, munkaszerződések összeállítása
  • Vállalati szabályzatok, standardok betartatása
  • Bérköltségek szinten tartása, a költséghatékonyság és az elvárt minőség biztosítása mellett

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Középfokú angol-nyelvtudás, szóban és írásban
  • Vállalati HR területen megszerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Vezetői gyakorlat
  • Szállodaiparban megszerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és empátia készség, rugalmasság, megbízhatóság, terhelhetőség, együttműködési képesség

Ajánlat:

  • cafeteria

Jövedelem (bruttó):

  • Versenyképes

Munkavégzés helye:

  • Buda

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodaipar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kapcsolattartó

Jelentkezés az ajánlatra magyar és angol nyelvű, Word formátumú, fényképes önéletrajzzal

Hajnal Éva
ahc international személyzeti tanácsadó
1065 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 53.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: HR Manager
  • Hirdető cég: ahc international Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: A szállodaigazgató közvetlen irányítása alatt felelős a hotel humánpolitikai tevékenységének vezetéséért Feladatköre magában foglalja a humán menedzsment minden részterületét: A szálloda teljes-körű személyzeti, tréning és munkaügyi tevékenységének irányítása HR stratégia kialakítása és megvalósítása, keresés-kiválasztás, képzések, munkaszerződések összeállítása Vállalati szabályzatok, standardok betartatása Bérköltségek szinten tartása, a költséghatékonyság és az elvárt minőség biztosítása mellett
  • Elvárások: Felsőfokú szakirányú végzettség Középfokú angol-nyelvtudás, szóban és írásban Vállalati HR területen megszerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat Vezetői gyakorlat Szállodaiparban megszerzett szakmai tapasztalat Kiváló kommunikációs és empátia készség, rugalmasság, megbízhatóság, terhelhetőség, együttműködési képesség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-13
Állás, munka még: ahc international Kft.>