A Volvo Group a világ egyik vezető gyártója a teherautók, az autóbuszok, az építőipari gépek, valamint a hajózási és ipari alkalmazású meghajtó rendszerek területén. Magyarországon képviselt márkái a Volvo és Renault Trucks teherautók.
A Volvo Hungária Kft. részmunkaidős (6 órában) munkatársat keres

HR koordinátor

munkakörbe.

Amit kínálunk:

    • Versenyképes juttatási csomag
      • éves bónusz
      • Cafeteria csomag
      • magán egészség biztosítás
      • munkába járás támogatás
      • gyermek születési támogatás
      • toborzási bónusz
    • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
    • Nemzetközi vállalati háttér
    • Szakmai képzés
    • Változatos feladatok
    • Intenzív támogatást a 4 fős HR csapat tagjaként

Főbb feladatok:

  • Kiválasztási folyamat támogatása (előszűrés, interjú szervezés, interjúztatás)
  • Szakmai gyakorlaton résztvevők, tanulók koordinálása, beléptetése
  • SAP HR modul és HR software vezetése
  • HR kontrolling: személyi jellegű kifizetésekre és bérjárulékokra vonatkozó költségtervek összeállításában, prognosztizálásában részvétel, személyi jellegű ráfordításokhoz elhatárolás kalkulációja
  • Munkahelyi balesetek ügyintézése
  • Online trainingek nyomon követése, munkavállalók támogatása
  • Szervezetfejlesztési HR projektekben részvétel
  • HR dokumentációk, kimutatások elkészítése
  • Egyék adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • HR vagy pénzügyi végzettség
  • 3-4 éves releváns tapasztalat
  • Erős, magabiztos Excel tudás
  • Társalgási szintű aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Csapatjátékos, dinamikus személyiség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest XVII. kerület

Várjuk jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a 'Jelentkezem' gombra kattintva.