Trenkwalder Kft.

Az egyik piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Cégcsoport nyíregyházi on-site irodájába új munkatársat keresünk.

HR koordinátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás a partnercég területi vezetőivel
  • Szerződéskötések, oktatások lebonyolítása
  • Létszám szervezése és koordinálása
  • A kiválasztási folyamat teljes körű lebonyolítása
  • Belső és külső adatbázisok szűrése, bizonyos esetekben fejvadászat
  • A jelöltek interjúztatása, pályáztatása a partnerekhez
  • Aktív részvétel üzleti tárgyalásokon, ügyféltalálkozókon
  • Egyéb ad-hoc feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • HR területen vagy toborzásban szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat
  • MsOffice programok felhasználói szintű ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Pontos, igényes, proaktív munkavégzés
  • Kiváló probléma megoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, stabil multinacionális háttér
  • Fiatalos, jó kedélyű, professzionális csapat
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Előrelépési lehetőségek
  • Versenyképes bérezés + béren kívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza