Nemo Work Kft.
Munkatársat keresünk

Hr koordinátor

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • Toborzási folyamatban való részvétel
    • Munkaviszonnyal kapcsolatos adminisztráció
    • Bérszámfejtéshez kapcsolódó feladatok
    • Napi kapcsolattartás a munkavállalókkal telefonon és személyesen
    • Rendszeres partnerlátogatás, kapcsolattartás a partnerekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Min. középfokú végzettség
    • B kategóriás járműveztetői engedély, vezetési hajlandóság
    • Magabiztos excel-használat
    • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
    • Jó problémamegoldó készség, rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Munkaerő-kölcsönzési területen szerzett tapasztalat
    • Naprakész munkaügyi ismeretek
    • HR területen folytatott tanulmányok

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye