Innovatív és proaktív csapatunkba keressük lelkes, új munkatársunkat,

HR Koordinátor- Miskolc

    munkakörbe.

Feladatok:

  • Munkaerő-kölcsönzési, és diák foglalkoztatási projektek teljes körű koordinálása
  • Kapcsolattartói feladatok: kapcsolattartás a partnercégekkel, munkavállalókkal, társosztályokkal, külső ügyfelekkel egyaránt
  • Munkaerő toborzáshoz kapcsolódó feladatok: toborzás, kiválasztás, interjúszervezés, hirdetések szerkesztése,
  • Munkaügyi feladatok: ki-és beléptetések, munkaviszonyhoz kapcsolódó feladatok ügyintézése, munkaügyi dokumentumok elkészítése
  • Bérelszámolás előkészítése, és egyéb adminisztráció, kimutatások, jelentések készítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Kiváló kommunikációs képesség, nyitottság, precizitás
  • B kategóriás vezetői engedély, és gyakorlat

Előnyök:

  • Munkaerő-kölcsönzés, diák foglalkoztatás területén szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete
  • Erős Excel ismeret

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, pörgős, érdekes és változatos munka
  • Szakmai továbbképzések
  • Fiatalos, családias munkahelyi légkör
  • Stabil vállalati háttér

Munkáltató profilja:

    "Büszkék vagyunk rá, hogy 100 %-ban magyar tulajdonú vállalatként, több mint 130 szakértő kollégánk tapasztalatának és szakmai tudásának köszönhetően az ország egyik piacvezető humán szolgáltató és tanácsadó vállalata lehetünk."

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Miskolc