Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is!
Ha a szavak helyett a tettekben hiszel, ha számodra fontos, hogy szenvedéllyel és szabadon alkothass, folyamatosan fejlődj és nap, mint nap valódi értéket teremthess, nálunk a helyed
Csatlakozz a Bonafarm Zrt. csapatához

HR koordinátorként!

A munkakör célja:

    A HR folyamatok működtetése, koordinálása cégcsoport szinten.

Feladataid lesznek:

  • a HR vezetők, HR üzleti partnerek és a HR specialisták által meghatározott programok és feladatok kidolgozása, megszervezése, utánkövetése, adminisztrációja,
  • együttműködés a HR üzleti partnerekkel és specialistákkal a folyamatok hatékonyságának növelése érdekében,
  • napi szintű kapcsolattartás a szervezetben dolgozó vezetőkkel és kollégákkal,
  • toborzási folyamatok támogatása: a csoporthoz pályázó jelöltekkel való kapcsolattartás, interjúk szervezése, értékelések és összefoglalók elkészítése,
  • kapcsolattartás az iskolákkal, hatóságokkal és a munkavállalókkal,
  • ösztöndíjprogram koordinálása,
  • belső programok szervezése és adminisztrációja (pl: csapatépítés, képzések),
  • a vállalatirányítási rendszerekben történő számlakezelés,
  • havi rendszeres riportok készítése.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Téged keresünk, ha:

  • rendelkezel felsőfokú szakirányú iskolai végzettséggel,
  • társalgási szintű angol nyelvtudással,
  • nagy teherbírás, precizitás jellemez
  • rugalmas és nyitott vagy,
  • fontos számodra a jó csapatszellem és szervezőkészség,
  • vannak felhasználói szintű informatikai ismereteid és
  • proaktív szemléletmód jellemez.

    A Bonafarm Zrt. a Bonafarm Csoport menedzsment cége, amely a csoportszintű stratégia kialakításáért, a szinergiák kihasználásáért és a közös feladatok elvégzéséért felelős. Célja az integráció elősegítése a kiemelt területeken, beleértve a csoport dolgozóinak valódi, egymást támogató közösséggé válását is.

    A Bonafarm Zrt. a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 6600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Bóly

A "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Hr koordinátor
  • Rövid pozíció név: Hr koordinátor
  • Hirdető cég: BÓLY ZRT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Baranya megye
  • Város: Bóly
  • Feladatok: a HR vezetők, HR üzleti partnerek és a HR specialisták által meghatározott programok és feladatok kidolgozása, megszervezése, utánkövetése, adminisztrációja, együttműködés a HR üzleti partnerekkel és specialistákkal a folyamatok hatékonyságának növelése érdekében, napi szintű kapcsolattartás a szervezetben dolgozó vezetőkkel és kollégákkal, toborzási folyamatok támogatása: a csoporthoz pályázó jelöltekkel való kapcsolattartás, interjúk szervezése, értékelések és összefoglalók elkészítése, kapcsolattartás az iskolákkal, hatóságokkal és a munkavállalókkal, ösztöndíjprogram koordinálása, belső programok szervezése és adminisztrációja (pl: csapatépítés, képzések), a vállalatirányítási rendszerekben történő számlakezelés, havi rendszeres riportok készítése.
  • Elvárások: rendelkezel felsőfokú szakirányú iskolai végzettséggel, társalgási szintű angol nyelvtudással, nagy teherbírás, precizitás jellemez rugalmas és nyitott vagy, fontos számodra a jó csapatszellem és szervezőkészség, vannak felhasználói szintű informatikai ismereteid és proaktív szemléletmód jellemez.
  • Elvárt végzettség: Egyetem
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-07-18
  • Lejárati dátum: 2018-08-01
Állás, munka még: BÓLY ZRT.>