Nemzetközi partnerünk részére keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

HR kontroller / Kompenzációs szakértő

FŐBB FELADATOK:

  • Részvétel az éves bér-, létszám-, valamint a HR működési kiadások tervezésben
  • Terv- és tényadatok követése, az eltérések elemzése
  • Rendszeres költség és létszám riportok, HR kontrolling riportok elkészítése
  • Részvétel a munkaköri besorolási rendszer és a kapcsolódó bérpolitika rendszeres aktualizálásában, munkakörök értékelésében
  • Bérelemzések elkészítése
  • Eseti elemzések, statisztikai és vezetői jelentések készítése
  • Dolgozói juttatásokkal kapcsolatos szabályzatok kialakítása, módosítása
  • A belső működési szabályzatok szükség szerinti módosítására való javaslattétel

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat HR kontrolling, HR kompenzáció területen
  • Legalább középfokú angolnyelv-tudás
  • Magas szintű MS Office (Excel) ismeretek
  • Makrók kezelése előnyt jelent
  • Kimagasló elemző készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Nagyfokú terhelhetőség, pontos, precíz munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Versenyképes javadalmazási csomag, egyéb juttatások

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest