HR KOMPENZÁCIÓS SZAKÉRTŐ munkatársat keresünk

    Rendelkezel már nagyvállalati tapasztalattal HR kompenzációs területen? Épp azon gondolkodsz, hogy munkahelyet váltanál?
    Jelentkezz és légy te is kiváló csapatunk tagja!

Feladatok:

  • a bérjellegű rendszerek működésének felügyelete, bérezési, javadalmazási formák kidolgozása, bérfejlesztés technikai végrehajtása
  • bér-összehasonlító vizsgálatok, elemzések és jövedelemszint felmérések elkészítése
  • fejleszti a kompenzációs, a foglalkoztatáspolitikai és munkaköri szakterületet érintő komplex társasági szintű rendszereket
  • összehasonlító elemzéseket készít, javaslatokat dolgoz ki a bér és egyéb személyi jellegű költségek esetén
  • eljárásrendeket dolgoz ki, állásfoglalásokat ad ki a rendszerek végrehajtására vonatkozóan
  • javaslatokat tesz új humánpolitikai módszerek, eljárások bevezetésére
  • döntés-előkészítő anyagokat, előterjesztéseket, elemzéseket készít

Munkakör betöltésének feltételei

  • diplomával igazolt gazdasági egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • vonatkozó törvények átfogó ismerete
  • gazdasági számítások, elemzési eljárások ismerete
  • analitikus gondolkodás
  • magabiztos IT, elsősorban Excel tudás
  • 5 év szakmai gyakorlat

Előnyt jelent:

  • SAP HR ismerete
  • üzleti szemléletű gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • megbízható, versenyképes vezetői jövedelem
  • versenyképes juttatási csomag (Cafetéria: bruttó 271.000 Ft/év + SZÉP Kártya: nettó 92.900 Ft/év)
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • szakmai fejlődési lehetőség, képzések támogatása
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Társaságunk

    A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
    Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Foglalkoztatás formája

  • Határozatlan idejű

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR generalista, Specialista
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1087 Könyves Kálmán körút 54-60..

Egyéb juttatások:

étkezési jegy, mobiltelefon, cafeteria

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Bővebb felvilágosítást ad: Binszki Györgyi 06304751560