Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Richter Gedeon

HR kommunikációs specialista

munkatársat keres
referenciaszám: 30017352

Főbb feladatok:

  • részvétel a Társaság külső HR-es kommunikációjának kidolgozásában és működtetésében;
  • HR rendszerekhez és projektekhez tartozó belső és külső kommunikáció megszervezése;
  • belső kommunikációs csatornák fejlesztése és menedzselése;
  • a HR kommunikáció összehangolása a vállalati kommunikációval;
  • állásbörzéken és egyéb toborzó jellegű rendezvényeken történő megjelenés;
  • a toborzás-kiválasztás és egyéb HR tevékenységek PR támogatása.

Követelmények, elvárások:

  • felsőfokú végzettség;
  • aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • HR kommunikációban min. 2-3 éves tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • multitasking képesség;
  • rugalmasság;
  • proaktív és dinamikus személyiség.

Előnyt jelent:

  • social media ismeretek (pl.:Facebook, LinkedIn használat).

Amit kínálunk:

  • változatos feladatok;
  • lehetőség az önálló és kreatív munkavégzésre;
  • kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munka;
  • folyamatos fejlődési lehetőség;
  • innovatív, ugyanakkor stabil munkahely;
  • egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektívái.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Szervezetfejlesztés
  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát (a bérigény megjelölésével) és motivációs levelét a referenciaszám feltüntetésével eljuttatni.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: HR kommunikációs specialista
  • Rövid pozíció név: Hr munkatárs
  • Hirdető cég: Richter Gedeon Nyrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: részvétel a Társaság külső HR-es kommunikációjának kidolgozásában és működtetésében; HR rendszerekhez és projektekhez tartozó belső és külső kommunikáció megszervezése; belső kommunikációs csatornák fejlesztése és menedzselése; a HR kommunikáció összehangolása a vállalati kommunikációval; állásbörzéken és egyéb toborzó jellegű rendezvényeken történő megjelenés; a toborzás-kiválasztás és egyéb HR tevékenységek PR támogatása.
  • Elvárások: felsőfokú végzettség; aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás; HR kommunikációban min. 2-3 éves tapasztalat; felhasználói szintű számítógépes ismeretek; multitasking képesség; rugalmasság; proaktív és dinamikus személyiség.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-04
Állás, munka még: Richter Gedeon Nyrt.>