Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Multinacionális partnercégünk regionális központjába keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

HR/kommunikációs asszisztens

(referenciaszám: DEKR751)!

Elvárások:

  • HR adminisztráció területén szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismeretek
  • Problémamegoldó és elemző készség

Az új kolléga feladatai lesznek:

  • HR adminisztráció, ki és beléptetések
  • Riportok készítése angol és magyar nyelven
  • Kapcsolattartás a termelő területekkel

Amit megbízónk kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes kompenzációs csomag

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós

(Budapestről irodai munkaidőhöz kapcsolódóan céges buszjáratot biztosítunk)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a fent megadott referenciaszám megadásával és fizetési igénye megjelölésével kérjük.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: DEKRA Arbeit Magyarország Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: HR/kommunikációs asszisztens
  • Rövid pozíció név: Kommunikációs asszisztens
  • Hirdető cég: DEKRA Arbeit Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Szigetszentmiklós
  • Feladatok: HR adminisztráció, ki és beléptetések Riportok készítése angol és magyar nyelven Kapcsolattartás a termelő területekkel
  • Elvárások: HR adminisztráció területén szerzett 1-2 éves tapasztalat Magabiztos középfokú angol nyelvtudás Microsoft Office felhasználói szintű ismeretek Problémamegoldó és elemző készség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.12
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 1