VT-ARRIVA Személyszállító és Szolgáltató Kft. (VT-ARRIVA KFT.)
  • A VT-ARRIVA Kft. a hazai autóbuszos személyszállítási piac meghatározó szereplője. Három telephellyel és az egyik legmodernebb, legfiatalabb buszállománnyal rendelkezik Budapesten. 2012 májusától a BKK vállalkozójaként veszünk részt a fővárosi közösségi közlekedésben és szállítunk évente több mint 22 millió utast. Társaságunk stratégiájában központi helyet foglal el, hogy versenyképes árpolitikával, vevőorientált szolgáltatással elért piaci részesedésünket megőrizzük és tovább növeljük.

  • HR Igazgató

    Főbb feladatok, munkák:

      • Teljes körű HR stratégia kialakítása, megvalósítása és működtetése,
      • A vállalat teljes állományával kapcsolatos humánpolitikai feladatok irányítása,
      • HR riportok, prezentációk összeállítása és kommunikálása a vállalatvezetés és a tulajdonosok felé magyar és angol nyelven,
      • HR controlling, bérköltségvetés felügyelete,
      • Létszámtervezés, létszámoptimalizálás, a toborzási es kiválasztási folyamat fejlesztése,
      • HR rendszerek kialakítása és működtetése (ösztönzés, teljesítményértékelés, megtartás),
      • Szervezetfejlesztési folyamatok megtervezése és koordinálása,
      • Képzések, fejlesztések tervezése, a képzési terv megvalósítása,
      • A bérszámfejtési folyamat felügyelete,
      • 10-12 fős csapat munkájának irányítása, szakmai támogatása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Minimum 5 éves, releváns, HR vezetői tapasztalat legalább 500 főt foglalkoztató vállalatnál,
      • Aktív, magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt),
      • Szakirányú, felsőfokú végzettség,
      • Naprakész munkajogi ismeretek,
      • Kimagasló prezentációs és tárgyalási készségek,
      • Precizitás, önállóság, jó stressztűrő képesség és magas fokú proaktivitás,
      • Kitartó, sikerorientált, megbízható, kreatív személyiség,
      • MS Office magasszintű ismerete,
      • Tanácsadói szemléletmód,
      • Külföldi utazások vállalása.

    Amit kínálunk:

      • Stabil, nemzetközi háttér,
      • Kiemelkedően jó munkakörülmények,
      • Változatos, kihívást jelentő feladatok,
      • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag.

    Állás, munka területe(i):

    • Cégvezetés, Menedzsment
    • HR igazgató
    • HR, Munkaügy
    • HR manager, HR vezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    1119 Budapest, Andor utca 27.

    Pályázatához kérjük mellékelje magyar és angol nyelvű, szakmai önéletrajzát bérigénye megjelölésével.