Mind-Diák Szövetkezet

Partnerünk a Nestlé Hungária Kft. Magyarország legnagyobb élelmiszeripari vállalata. Négy magyarországi gyárában 1600 embert foglalkoztat változatos munkakörökben.

HR gyakornok

Főbb feladatok, munkák:

  • bruttó bér 1211 Ft órabér
  • Munkaügyi dokumentációk elkészítésében való részvétel
  • Dokumentációk rendszerezése
  • Rendezvények szervezésében való részvétel
  • Interjúk szervezése, előszűrések elvégzése
  • Tájékoztatók készítése
  • Riportok, statisztikák és kimutatások készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Felsőoktatási intézményben, gazdasági tanulmányok folytatása
  • Jó kommunikációs és szervező képességek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Excel/Word számítógépes ismeretek
  • Munkaidő
  • Hétfő és péntek között minimum 3 nap vállalása 6-8 órában (hétköznap 7:00-17:00 óra között)
  • Heti minimum 20-30 órában
  • Iskolai kötelezettségekkel előzetesen összeegyeztetve

Amit kínálunk:

  • Diák bruttó órabér 1.211 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség egy dinamikus csapatban
  • Szakmai ismeretek megszerzése, önálló projektek vezetése

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Diákmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szerencs

A jelentkezés gombra kattintva tudsz önéletrajzot feltöltve jelentkezni. Ha kérdésed van, bátran írd le azt is.