Mind-Diák Szövetkezet

Az UniCredit Bank Magyarországon kedvező feltételek mellett kínál átfogó, rugalmas pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat magánszemélyeknek, kis- és középvállalkozásoknak és nagyvállalatoknak egyaránt. Fejlődésük és sikeres működésük kulcsa munkatársaink szaktudása, elkötelezett hozzáállása és szolgáltatásaik magas színvonala. Csapatukba motivált és sikerorientált munkatársakat keresnek.

HR gyakornok

Főbb feladatok, munkák:

  • HR Recruiterek munkájának támogatása
  • Hirdetések karbantartása
  • Önéletrajzok szűrése, jelentkezők kezelése, interjúk szervezése
  • Onboarding folyamat támogatása, kapcsolattartás az új belépő kollégákkal
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Téged keresünk, ha
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Jól beszélsz angolul
  • Szeretnél HR területen dolgozni, érdekel a toborzás-kiválasztás
  • Jól kommunikálsz
  • Magabiztosan használod az MS Office programokat

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1450 Ft/óra diákbér
  • Home office lehetőség
  • Felkészült, motivált és sikeres csapat
  • Betekintés egy professzionális HR szervezetbe
  • Gyors fejlődési lehetőség
  • HR folyamatok megismerése
  • Angol nyelv aktív használata
  • Hosszú távon hazai és nemzetközi karrierlehetőség
  • Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig, 8:00 és 17:00 között végezhető diákmunka
  • Heti minimum 20 óra vállalása, napi 4-6-8 órában
  • Hétfői és keddi napokat fixen tudni kell vállalni

A jelentkezés gombra kattintva tudsz önéletrajzot feltöltve jelentkezni. Ha kérdésed van, bátran írd le azt is.