WHC Diák Iskolaszövetkezet

Partnerünk világ vezető energetikai technológiáit, a valós idejű automatizálást, a szoftvereket és szolgáltatásokat az otthonok, épületek, adatközpontok, infrastruktúrák és iparágak számára elérhető integrált megoldásokba egyesíti.

HR gyakornok - Kunszentmiklós (ZS-4145)

Feladatok:

  • Onboarding program kidolgozása, fejlesztése
  • Éves képzési terv összeállítása – képzések szervezése
  • Képzési adminisztráció
  • HR riportok előkészítése
  • Bérszámfejtési adatok összegyűjtése, ellenőrzése
  • Toborzás, interjúk szervezése, szerződések készítése

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti 40 óra vállalása
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Ingyenes céges buszjárat Budapestről
  • Br. 1300 Ft-os órabér
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Szuper csapat
  • Hosszútávú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Kunszentmiklós