IBIDEN Hungary Kft.

Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.

Gyakornoki Programunk keretében dunavarsányi telephelyünkre keresünk:

HR gyakornokot

Szeretnél gyakorlatod során hasznos tapasztalatokat szerezni, amiket később kamatoztatni tudsz?
Ha igen, jelentkezz hozzánk, amennyiben:

  • Érdekesnek találod a multikulturális környezetet
  • Hozzáállásod proaktív és nyitott
  • Precízség és pontosság jellemez
  • Magabiztosan kezeled a Microsoft Excel alkalmazást
  • Szeretnél rugalmas beosztásban dolgozni (2-5 munkanap hetente)

TE lehetsz leendő gyakornokunk HR és bérszámfejtési területen, ha az alábbi szakok egyikén folytatod tanulmányaidat:

  • Humánerőforrás-menedzsment
  • Vezetés és szervezés
  • Vagy akár bármely gazdasági szak

És amit a tapasztalatokon kívül nyújtanánk:

  • Gyakornoki fizetést
  • Étkezési támogatást
  • Bejárásodhoz igénybe veheted a céges buszunkat
  • Munkádat tapasztalt HR-esek segítenék
  • Modern munkakörnyezetben történő munkavégzés

Az alábbi feladatokba nyernél betekintést:

  • Segíthetsz nekünk a toborzási folyamat során a jelöltek előszűrésében, felhívásában, interjú időpontok egyeztetésében
  • Részt vehetsz a fizikai munkaerő toborzásában, interjúkon, tesztírásokon
  • Közreműködhetsz a beléptetési folyamatban
  • Megmutatjuk, milyen struktúrában és tartalommal szükséges tárolni a munkavállalók személyi anyagát
  • Belépőkártyák elkészítésében és kezelésében is tudsz segíteni
  • Rád bíznánk a foglalkozás-egészségügyi alkalmassági vizsgálatok szervezését, adminisztrációját
  • Megmutatnánk, hogyan működik egy vállalatirányítási rendszer, használni is fogod munkaszerződések és egyéb munkaügyi dokumentumok letöltésére, nyomtatására
  • Végül kapnál néhány további adminisztratív feladatot

LEGYÉL TE IS GYAKORNOKI PROGRAMUNK RÉSZESE! JELENTKEZZ HOZZÁNK WEBOLDALUNKON KERESZTÜL