HR gyakornok - Diákmunka

Bruttó 1 660 /óra

Mind-Diák Szövetkezet

Gödöllő

A GSK Holding egy, a tudomány által vezérelt, globális gyógyszergyártó vállalat, amelynek különleges célja, hogy segítsenek az embereknek abban, hogy teljesebb, jobb és hosszabb életet élhessenek. 3 globális üzleti területen tevékenykednek, amelyeken innovatív gyógyszeripari termékek, vakcinák és egészségápolási termékek kutatásával, fejlesztésével és gyártásával foglalkoznak.

Főbb feladatok, munkák

  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal és a partnerekkel (pl.: iskolaszövetkezet)
  • Fordítások, és HR kommunikációs anyagok előkészítése
  • Adminisztratív feladatokban való részvétel
  • A HR csapat napi munkájának támogatása
  • HR online jegyek kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok, legalább még 1- másfél évig
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Munkaidő
  • Heti minimum 24 óra vállalása
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • A betanulás után home office lehetőseg
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Br. 1660 Ft/óra

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Phone:06704529080
Gödöllő