HR gyakornok - Diákmunka

Bruttó 2 200 /óra bér

Mind-Diák Szövetkezet

Budaörs

A Veolia cégcsoport Energetikai ágazata 10 országosan meghatározó nagyerőműben termel villamos- és hőenergiát, így látva el árammal több mint 623 ezer lakos éves fogyasztását, és több mint 270 ezer lakásban és intézményben biztosít fűtést. Ezeknek 60%-a megújuló energiaforrásból származik. Az energetikai ágazat a cégcsoport legnagyobb és legjelentősebb része.

Főbb feladatok, munkák

  • Munkatársak belépéséhez, belső karrierváltásához, kilépéséhez kapcsolódó munkaszerződések és dokumentumok előkészítése és a nyilvántartás frissítése
  • Nyitott pozíciók meghirdetése, jelöltekkel interjú szervezése, kiválasztás
  • Engedélyezési iratok rendezése, személyi alapadatok pontos vezetése
  • Beléptetés és kiléptetés ellenőrzése
  • Munkavállalók tájékoztatása HR kérdésekben
  • Álláshirdetések megrendeléseinek adminisztrációja
  • Szervezeti ábra változásának nyomon követése
  • Kapcsolattartás a diákmunka-közvetítőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Munkaidő
  • Hétköznaponként rugalmas beosztásban végezhető diákmunka
  • Heti 30-40 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Br. 2200 Ft/óra diákbér
  • 3 hónap munkavégzés után bérnövekedés
  • Céges eszközök
  • Jó munkahelyi légkör és együttműködő kollégák
  • Kölcsönös megfelelés esetén főállású munkalehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Budaörs