HR gyakornok - Diákmunka

Bruttó 1 550 /óra bér

Mind-Diák Szövetkezet

Budapest XIII.

Partnerünk cége Lengyelországban jött létre azzal a céllal, hogy vásárlóik számára a lehető legkedvezőbb áron biztosítsák a mindennapi élethez elengedhetetlen termékeket.

Főbb feladatok, munkák

  • Munkaszerződés módosítások elkészítése és emailben történő kiküldése az üzletek részére
  • Átadás-átvételik készítése
  • Adatrögzítések excel táblázatokba
  • Nyilatkozatok ellenőrzése és válogatása
  • Postázási feladatok
  • Személyi anyagok rendszerezése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőoktatási intézményben preferáltan HR vagy gazdasági területen
  • Felhasználói szintű MS Excel ismeret
  • Adminisztratív területen szerzett korábbi tapasztalat
  • Munkaidő
  • Hétfő-péntek 8.30-17.00 között heti minimum 32-40 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó bér: 1550 Ft/óra
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Rövid távú diákmunka
  • Rugalmas munkarend
  • Fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.