HR gyakornok diákmunka (lengyel és angol nyelvtudással)

Bruttó 2 250 Ft/óra bér

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.

Az Eaton egy energiamenedzsmenttel foglalkozó vállalat, amely közel 100 ezer főt foglalkoztat világszerte, és majd 20 milliárd US dolláros éves bevétellel rendelkezik. A céget 1911-ben alapították, azzal a fő célkitűzéssel, hogy minél több energiát mentsenek meg a világ számára. A vállalat az évek során folyamatosan nőtt, összeolvadások és egyéb felvásárlások során 102 ezer főre duzzadt a munkavállalók száma.
Etika, értékteremtés, innovatív gondolkodás és a változások menedzselése jellemzi a céget. Gyakornokként folyamatos szakmai támogatás mellett, minőségi folyamatokkal ismerkedhetsz meg és értékadó tevékenység jellemezi majd mindennapjaidat. Várjuk jelentkezésed, ha a karriered építését egy piacvezető vállalatnál kezdenéd/folytatnád, és fontos számodra a céged fejlődése és a kollégáid.

Főbb feladatok, munkák:

  • Új felvételek, előléptetések, dolgozói státuszváltozások feldolgozása az Eaton rendszereiben
  • Bérváltozások és HR dokumentációk feldolgozása / kezelése pl.: előléptetések / lefokozások / áthelyezések, fix- és órabér változások
  • Interjúk szervezése
  • Szükséges dokumentumok és információk biztosítása
  • A munkával vagy munkáltatóval kapcsolatos téves információk javítása
  • Rendszerekbe történő adatbevitel koordinálása (ahol nincs automatizálva)
  • A munkavállalók HR-el kapcsolatos megkereséseinek / kérdéseinek megválaszolása
  • Utazások megszervezése és ehhez kapcsolódó költség kimutatások készítése
  • HR dokumentációk készítése
  • Részvétel a folyamatfejlesztésben és optimalizálásban
  • Riportok készítése
  • A globális mobilitási folyamat támogatása
Munkaidő:
H-P között heti minimum 25-30 óra vállalásával.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagoztatos hallgatói jogviszony felsőoktatásban
  • Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Középfokú lengyel nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználó szintű MS Office (Excel) ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség, szóban és írásban egyaránt
  • Emberközpontú személyiség, jó problémamegoldó készség
  • Rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • HR terülen szerzett tapasztalat vagy ehhez köthető tanulmányok folytatása
  • Egyéb európai nyelv ismerete

Amit kínálunk:

Br. 2250 Ft/óra

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

A jelentkezem gombra kattintás után kérlek csatold önéletrajzod!