HR gyakornok diákmunka - Budapest XIII. kerület

Bruttó 1 550 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1133 Budapest, Váci út 80-84.

A Celanese Corporation kiterjedt ügyfélkörének nagy részét számos, az adott piacon világszerte vezető szerepet betöltő vállalat képezi. Ipari és mindennapi felhasználásra készült termékeiket Észak-Amerikában, Európában és Ázsiában gyártják.

A Celanese 2007 szeptemberében nyitotta meg budapesti székhelyű üzleti szolgáltatóközpontját, a Budapest Business Services Centert. A központ az anyavállalat, a Celanese Corporation Egyesült Államokban, Mexikóban, és Nyugat-Európa számos országában található részlegeinek pénzügyi, logisztikai és adminisztratív támogatását biztosítja, több, mint 460 magasan képzett, több idegen nyelvet beszélő szakemberrel.

Főbb feladatok, munkák:

HR gyakornokként elsősorban a a HR Operations csapat és a HR Business Partnerek támogatása lesz a feladatod. Ebben a pozícióban lehetőséged nyílik megismerkedni a HR adminisztrációs feladatokkal, és egy növekvő, dinamikus vállalatban dolgozni. Emellett alkalmad lesz hozzájárulni a cég jövőjéhez, a jövőbeli gyakornokok toborzása által.

A feladataid lesznek:
  • A toborzáskövető rendszer frissítése
  • Heti megbeszéléseken való részvétel
  • Kapcsolattartás a jelöltekkel
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Munkaidő:
H-P között, minimum 20 óra vállalásával

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos aktív, vagy passzív hallgatói jogviszony felsőoktatásban (passzív félév esetén csak 25 éven aluli diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Jó kommunikációs és adminisztrációs készség
  • Excel tudás
  • Ügyfélközpontú hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Előzetes tapasztalat toborzási folyamatokban

Amit kínálunk:

  • A bruttó bér 2022. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 433.700 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved.
  • A 433.700 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

A jelentkezem gombra kattintás után, kérlek csatold az önéletrajzod!