WHC Diák Iskolaszövetkezet
A robot - és automatizáció-technológia szakértőjeként Partnerünk az egyik vezető iparirobot-gyártó.

HR gyakornok - Budapest, XI. kerület (ZK-4234)

Feladatok:

  • Toborzási folyamatokban való aktív részvétel (adatbázisok szűrése, önéletrajzok kezelése, interjúszervezés),
  • Képzés- és oktatásszervezés,
  • Prezentációk, statisztikák készítése,
  • HR vezető és a HR partnerek támogatása,
  • HR adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása.

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Heti min. 24 órás munkavégzés és minimum 6 hónap munka vállalása,
  • Középszintű angol és német nyelvtudás,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • Önálló munkavégzésre való képesség.

Amit kínálunk:

  • Br. 1500 Ft-os órabér
  • Rugalmas, sulihoz illeszthető munkaidő
  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség - később akár főállásban is.
  • Diplomamunka elkészítésében való segédkezés
  • Hosszútávú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest vonzáskörzete

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.

Egyéb információ:

Angol és német nyelvtudás szükséges!