HR gyakornok

Bruttó 300e Ft havi bér

profession.hu Kft.

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.

Biztosított eszközök
Laptop
Laptop

Ismerd meg milyen a Profession életérzés!
HR csapatunk 7 főre bővül, talán éppen veled?!
A profession.hu Kft. Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egy legsikeresebb terméke. A belső HR-es kollégák gondoskodnak arról a szervezetben, hogy adott legyen minden szempontból egy ütőképes csapat ahhoz, hogy a cég küldetése napi szinten teljesüljön.

Hogy mi az ami különlegessé teszi ezt a helyet?

A szuper menő irodai környezet, a nagyon jó hangulatban és csapatban eltöltött munkanapok, a spontán szerveződött közös reggelik, a nagyon jó programokkal teli csapatépítők, és nem utolsó sorban egy olyan helyen alapozhatod meg szakmai tudásodat, amit minden hazai HR-es ismer.
Ami mindenképpen említésre méltó még, itt mindenki számít és mindenkire szükség van a közös sikerhez, aminek megünneplése garantáltan nem marad el :)

Ha nem hiszed, nézd meg a saját szemeddel.

Feladataid több részből fognak állni (nálunk garantáltan nem fogsz unatkozni):

Szakmai feladataid lesznek

  • HR tevékenységéhez kapcsolódó adminisztráció támogatása
  • Szolgáltatói szerződések kezelése
  • Beérkező számlák rögzítése
  • Foglalkozás egészségügyi, szemészeti vizsgálatok leszervezése, és az ezekkel kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Toborzásban is tudsz majd segíteni számunkra igény esetén

  • lehetséges jelöltek felkutatásában való segítségnyújtásban
  • AC napok alkalmával is számítani fogunk a támogatásodra

Kreativitásodat megcsillogtathatod

  • Részt vehetsz a szervezetet felpezsdítő közös programok megszervezésében
  • Egy-egy céges vagy social media kommunikáció összeállításában is segítségünkre lehetsz

Nálunk nincs két egyforma nap, így bármilyen egyéb adhoc feladat megtalálhat. Ha elég bevállalós vagy, még a céges Mikulás krampuszának is beállhatsz :)

Annak érdekében, hogy megkönnyítsük a dolgod:

  • tagja lehetsz egy innovatív és jó hangulatú csapatnak, akik mellett folyamatosan fejlődhetsz
  • megismerheted a HR különböző területeit
  • minden nap lehetőséged lesz egy modern irodában, inspiráló környezetben tevékenykedni
  • együtt szemezgetheted a szőlőt a kollégákkal a gyümölcsnapok alkalmával, miközben jó hangulatú beszélgetések aktív tagja lehetsz
  • heti szinten néhány napot, élvezheted az otthonod kényelmét is a munkavégzés során, melyhez a szükséges eszközöket (telefont, laptopot) biztosítjuk
  • a befektetett munkáért cserében bruttó 300 ezer Ft + cafeteria lesz a juttatásod

Azt szeretnénk, ha te rendelkeznél az alábbiakkal:

  • Legyen HR területen folytatott vagy lezárt tanulmányod
  • Jó, ha van már tapasztalatod a HR világában, de ha nincs akkor szerezd meg nálunk
  • Mozogj otthonosan az Office programok használatában
  • Szeresd és égj a vágytól, hogy új kihívásokkal és megoldandó feladatokkal kerülj szembe
  • Légy probléma megoldó és megoldás orientált, hogy minden eléd gördülő akadályt elháríthass
  • Munkavégzésed során legyen igényed arra, hogy kiváló minőségben végezd a rád bízott feladatokat, még ha önállóan kell dolgoznod is
  • Légy rugalmas, és cserébe mi is ezt ígérjük számodra
  • Tudd hosszútávon vállalni a teljes munkaidős állást

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.