HR Generalista

Megbízónk több mint 25 éve az egyik európai kulcsgyártója a túláramvédő biztosító betéteknek. Termékeiket többek között atomerőművek és olajfúrótornyok létesítményeiben is alkalmazzák. Jelenleg közel 350 alkalmazottal rendelkeznek, a folyamatos fejlődés jegyében pedig nyitott pozíciójukban most az Ön szakértelmére számítanak!

A munkával kapcsolatos feladatok:

  • A vállalat HR tevékenységének támogatása, a mindenkor hatályos jogszabályok és törvények figyelembevételével
  • Felmerülő munkaerő igény biztosítása, hatékony létszámgazdálkodás elősegítése
  • Pályázati kiírások elkészítése, interjúk szervezése, lebonyolítása
  • Ki- és beléptetések koordinálása
  • HR mérőszámok nyomon követése, akciók kidolgozása (túlóra, hiányzás, szabadság, fluktuáció)
  • HR projektekben való részvétel
  • HR folyamatok folyamatos fejlesztése
  • Éves oktatási terv összeállítása, megvalósulásának nyomon követése, külső és belső oktatások szervezése
  • Kapcsolattartás a belső szervezetekkel, ügyfélközpontú szemlélet
  • Kapcsolattartás a külső partnerekkel (pl.: Munkaerő kölcsönző cégek, Oktatási intézmények, Tréning cégek és hatóságok),
  • Auditokra történő felkészülés támogatása, auditokon való részvétel
  • Belső kommunikációs anyagok készítése, kommunikálása
  • Vállalati rendezvények szervezésében való részvétel

Elvárások az állás betöltéséhez:

  • Közép vagy felsőfokú gazdasági végzettség (közgazdasági vagy humán erőforrás)
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek (word,excel)
  • Jó szervező- és kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó és stressz tűrő képesség, nagy terhelhetőség
  • Kezdeményezőkészség az újszerű megoldások alkalmazására

Előnyt jelent:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS office ismeretek (power point, outlook)

Amit a leendő munkatársnak nyújtunk:

    AMIT A LEENDŐ MUNKATÁRSNAK NYÚJTUNK:
  • Kiemelt összegű havibér juttatás
  • Br. 20.000 Ft + a br. bér 4%-a Cafeteria juttatás havonta a 3 hónapos próbaidő lejáratát követően,
  • Vállalati bónusz a havi eredmények alapján minden hónapban,
  • 13. havi fizetés decemberben,
  • Munkába járás költségének térítése törvényi keretek között,
  • Törzsgárda jutalom már 2 év után,
  • Dolgozói ajánlás jutalom,
  • Dolgozói kedvezmények (flották, bankok, áruházak),
  • Szakmai képzések, tréningek,
  • Stabil, nemzetközi vállalati háttér.

...és ha eddig nem győztük volna meg, akkor Önre vár még:

  • Vállalati rendezvények (Mikulás ünnepség, Családi vagy Céges nap),
  • Nőnapi és karácsonyi ajándék,
  • Tiszta munkakörnyezet,
  • Fűtött, klimatizált gyártó csarnok,
  • Étkező + külön nyári étkező és pihenő terasz,
  • Kijelölt külön dohányzórészleg,

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Kaposvár

Fényképes önéletrajz megküldésével lehet a 'Jelentkezem' gombra kattintva.
Bármely egyéb kérdés esetén pedig keresse kolléganőnket, Horváth Dórát a következő telefonszámon: +36 20 501 2582.