www.tka.hu

Oktatási és képzési pályázatokat kezelő szervezetként több ezer oktatásban részt vevő fiatal hazai és külföldi tanulmányait támogatjuk olyan ismert hazai és uniós programok keretében, mint az Erasmus+, a Stipendium Hungaricum és a Campus Mundi. Szervezetünk bővülése miatt HR-es csapatunkba új munkatársat keresünk.

HR generalista

munkatársat keresünk

    A pozíció teljes munkaidőben (heti 40 óra), határozatlan munkaszerződéssel tölthető be.

    A munkavégzés helye: Budapest VII. kerület

    Foglalkoztatás: a munka törvénykönyve szerint
    Az állás betölthető: megállapodás szerint akár azonnal

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • end-to-end toborzás-kiválasztás
  • munkatársak orientációjához kapcsolódó feladatok
  • beléptetéshez, besoroláshoz, előléptetéshez, kiléptetéshez kapcsolódó munkaügyi feladatok
  • munkaköri leírások naprakészen tartása
  • képzésszervezési feladatok
  • gyakornoki program működtetése
  • kimutatások készítése

Önt keressük, ha:

  • van legalább 3 év, több HR funkcióra kiterjedő munkatapasztalata
  • képes egyszerre több munkafolyamatot menedzselni
  • szeret és tud másokkal együttműködve, de önállóan dolgozni
  • szeretne fejlődni a saját szakterületén
  • A vonatkozó jogszabályokat naprakészen ismeri (Mt, Szjatv)

Előnyt jelent:

  • Munkakör-elemzés és besorolási tapasztalat
  • Vállalati gyakornoki program működtetése

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra
  • Változatos és értelmes feladatokkal foglalkozunk
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk
  • A betanulást minden kollégánk segíti
  • Önállóságot, fejlődést, tanulást támogató a kultúránk
  • Minőségi belvárosi irodatérben, magasan képzett munkatársakkal dolgozunk

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest VII. kerület

Magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt és vállalt heti óraszámot tartalmazó önéletrajzát folyamatosan, legkésőbb 2019. 11. 15-ig.