A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

HR GENERALISTA (BN)

Főbb feladatok, munkák:

  • Toborzás-kiválasztási feladatokban való aktív részvétel, szellemi és fizikai munkaerő toborzása és kiválasztása;
  • A felvételi folyamat lebonyolítása, új belépők integrálásának támogatása;
  • HR adminisztrációs feladatok: adatrögzítés, nyilvántartások kezelése, kimutatások készítése;
  • Folyamatos együttműködés a termelési területekkel;
  • Szervezetfejlesztési projektekben való részvétel;
  • Munkavállalók képzésével kapcsolatos ügyintézés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú végzettség (HR, közgazdász, kereskedelmi);
    • Min. 1-3 éves releváns (HR Generalista, HR Specialist, Recruitment Specialist) tapasztalat;
    • Multinacionális gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent;
    • Aktív ANGOL vagy NÉMET nyelvtudás;
    • Magas szintű MS Office ismeretek;
    • Határozott, empatikus személyiség;
    • Nyitottság, logikus gondolkodás, proaktivitás.

    Munkavégzés helye: Esztergom környéke

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Komárom-Esztergom megye