Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Megbízó partnerünk egy amerikai multinacionális vállalat, amely termékivel több iparágban is piacvezető szerepet tölt be. Egyre növekvő piaci részesedésüknek köszönhetően az alábbi pozícióba keresünk számukra új munkatársat:

HR generalista - Székesfehérvár - JO-1704-352296

Feladatok:

  • Toborzási és kiválasztási folyamatok koordinálása, kapcsolattartás a szakmai vezetőkkel és tanácsadó cégekkel egyaránt (fizikai és szellemi állomány, nemzetközi toborzási projektek)
  • Munkaügyi folyamatok teljes körű adminisztráci& oacute;ja (nyilvántartások vezetése, be- és kiléptetés intézése, munkaszerződésekkel kapcsolatos ügyintézés)
  • Vállalati képzések, tréningek szervezése, tervezése
  • Kollégák munkajogi kérdésekben való támogatása
  • Vezetők támogatása HR kérdésekben, kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Munkaköri leírások elkészítése, és aktualizálása
  • Heti, havi és ad-hoc jellegű riportok elkészítése
  • Munkaügyi dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Legalább 1 év gyá rtási környezetben szerzett HR generalista tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Rugalmas és analitikus gondolkodásmód
  • Terhelhetőség és priorizálási képesség

Amit a cég kínál:

  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Rugalmas munkavégzés
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Kiváló szakmai háttér, modern munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: CPL Jobs Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: HR generalista - Székesfehérvár - JO-1704-352296
  • Hirdető cég: CPL Jobs Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Székesfehérvár
  • Feladatok: Toborzási és kiválasztási folyamatok koordinálása, kapcsolattartás a szakmai vezetőkkel és tanácsadó cégekkel egyaránt (fizikai és szellemi állomány, nemzetközi toborzási projektek) Munkaügyi folyamatok teljes körű adminisztráci& oacute;ja (nyilvántartások vezetése, be- és kiléptetés intézése, munkaszerződésekkel kapcsolatos ügyintézés) Vállalati képzések, tréningek szervezése, tervezése Kollégák munkajogi kérdésekben való támogatása Vezetők támogatása HR kérdésekben, kapcsolattartás a társosztályokkal Munkaköri leírások elkészítése, és aktualizálása Heti, havi és ad-hoc jellegű riportok elkészítése Munkaügyi dokumentációk kezelése
  • Elvárások: Főiskolai vagy egyetemi végzettség Legalább 1 év gyá rtási környezetben szerzett HR generalista tapasztalat Kommunikációs szintű angol nyelvtudás Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség Rugalmas és analitikus gondolkodásmód Terhelhetőség és priorizálási képesség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.05.19