A BDO Magyarország Könyvvizsgáló Kft. új munkatársat keres

HR Generalista

munkakörbe, részmunkaidőben.

Feladatok:

  • Meglévő HR folyamatok üzemeltetése és optimalizálása
  • Teljesítményértékelési rendszer működtetése és pontos adminisztrációja, továbbfejlesztése
  • Részvétel a külső és belső auditok előkészítésében, azok HR szempontú támogatásában, lebonyolításában és az adatszolgáltatásban
  • Tréningek szervezése, kapcsolattartás a külső partnerekkel, szerződések és tréningek adminisztrációja
  • A terület vezetőinek támogatása a fluktuációt csökkentő és a munkaerő megtartást segítő projektek megvalósításában
  • Belső szervezeti kommunikáció támogatása
  • A vezetők részére rendszeres és ad hoc riportok készítése

Elvárások:

  • Legalább 50-60 fős vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Minimum 2-3 eltöltött év multinacionális környezetben
  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, MS Office magabiztos ismerete
  • Nagyfokú önállóság a napi munkavégzés során
  • Rendszerszemlélet és rendszeretet
  • Jó problémamegoldó készség

Előnyt jelenthet:

  • Big4 cégnél szerzett HR tapasztalat
  • Felsőfokú HR végzettség
  • GDPR alapismeretek

Munkavégzés jellege:

  • Napi 4 órában munkavállalóként
  • Számlaképes vállalkozók jelentkezését is várjuk

    BDO MAGYARORSZÁG

    A BDO a világ egyik vezető könyvvizsgáló és professzionális tanácsadó hálózata.
    A világ 163 országában több mint 1600 irodában több tízezer szakemberünk áll helyi és multinacionális ügyfeleink rendelkezésére könyvvizsgálati, könyvelési és tanácsadási szolgáltatásokkal.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1103 Budapest, Kőér utca 2/A, C ép.

A jelentkezéseket bérigény megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.