HR Generalista

A hazai fémipar ágazatban vezető pozíciót betöltő és a nemzetközi piacon is aktív magyar, családi tulajdonban lévő, több mint 600 főt foglalkoztató partnerünk számára keresünk HR generalista személyt a cég Zala megyei telephelyére.

Pozíció azonosító: B130HRG

Kategória: HR

Munkavégzés helye: Zala megye

Feladatok

  • Közvetlen együttműködés a cég többi telephelyével
  • A menedzsment HR támogatása
  • HR elemzések elkészítése
  • munkaerő gazdálkodás biztosítása – a toborzás, a kiválasztás, a teljes körű felvételi, beillesztési és megtartási folyamat menedzselése
  • teljesítményértékelés, a karrier menedzsment támogatása, ösztönzésmenedzsment koordinálása
  • vállalati márkaépítés támogatása, munkaerő megtartási és fluktuáció csökkentési feladatok elvégzése
  • a szervezeti kultúra fejlesztésének, szabályok, normák, rutinok fenntartásának/betartásának elősegítése
  • munkaügyi, HR területhez kapcsolódó kommunikáció, a munkavállalók és a munkáltató közötti párbeszéd koordinálása
  • proaktív munkaügyi kapcsolatok kezelése (kormányzati szervekkel, oktatási intézményekkel, partnerekkel)
  • munkaügyi területhez tartozó adminisztrációs feladatok ellátása, bérszámfejtési munka támogatása

Elvárások

  • HR szakirányú végzettség
  • 3-4 éves releváns HR generalista szakterületen szerzett szakmai tapasztalat
  • a Munka Törvénykönyv naprakész ismerete
  • magabiztos Microsoft Office tudás
  • proaktivitás, nagyfokú önállóság

Előny

  • a versenyszférában, több száz főt foglalkoztató vállalatnál szerzett több éves tapasztalat
  • aktív angol nyelvtudás

Egyéb információ:

  • dinamikusan fejlődő vállalat, igényes munkakörnyezet
  • béren kívüli juttatási csomag
  • azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Zala megye

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.