HR Generalista

Cégünk, az NP Hungária Kft. közel 20 éve foglalkozik magas minőségű műanyag alkatrészek gyártásával, több mint 400 főnek adva hosszú távú, biztos megélhetést Kunszentmártonban és környékén. Anyacégünk a francia Clayens NP Group európai szinten is jelentős szereplő a polimerek, kompozitok és precíziós fém alkatrészek feldolgozásában több területen is, igy a repüléstechnika, autóipar, elektronika, építőipar, háztartási cikkek, sport és szabadidős termékek piacán egyaránt.

Ezt kínáljuk:

  • Fiatalos, jó hangulatú vállalat és HR csapat
  • Modern környezet, kiváló munkakörülmények
  • Fejlődési és tanulási lehetőség

Fő feladatok:

  • A HR vezető stratégiai feladatainak támogatása adminisztratív és szervezési oldalról
  • Toborzási és kiválasztási projektek szervezése és nyomon követése, az ehhez kapcsolódó nyilvántartások naprakészen tartása
  • Az éves tréningterv elkészítése és követése, külső tréningek szervezése
  • Teljesítményértékelési rendszerhez kapcsolódó adminisztráció és szervezés
  • Munkaerőkölcsönzéshez kapcsolódó adminisztráció és szervezés
  • Dolgozói üzemorvosi vizsgálatok szervezése, követése, hatósági megfelelés biztosítása
  • Céges rendezvények, kirándulások, csapatépítő programok szervezése
  • A hatékony belső kommunikáció és információáramlás elősegítése
  • Részvétel a HR folyamatainak fejlesztésében, eseti HR projektek önálló menedzselése

Ezt várjuk el:

  • Szakirányú végzettség (preferáltan HR/közgazdász – pályakezdők jelentkezését is várjuk!) vagy ezzel egyenértékű releváns tapasztalat
  • Kiváló szervezési, adminisztrációs, kapcsolatteremtési és kommunikációs készség
  • Magas szintű informatikai ismeretek
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Proaktivitás, felelősségteljesség, önálló munkavégzés
  • Munkaügyi/TB/bérszámfejtési ismeret előnyt jelent

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kunszentmárton

Amennyiben lehetőségünk felkeltette érdeklődését, juttassa el önéletrajzát és motivációs levelét Keresztesi Máté HR Vezetőhöz a "Jelentkezem" gombra kattintva.