HR Generalista

Megbízónk magyar tulajdonú, magas renoméval rendelkező építészeti stúdió, amely közel 30 éve tervez épületeket a hazai, illetve nemzetközi ügyfelek számára. Ennél a vállalatnál high-end projekteken, környezettudatos építészeti megoldásokkal, a lehető legjobb minőségben dolgoznak. Csapatukba keressünk HR Generalista kollégát, aki egy személyben támogatná HR oldalról a szervezetet.

Feladatok:

  • létszámtervezés és hatékony erőforrás biztosítás az egyes építészeti projektek részére
  • interjúztatás
  • munkaügyi dokumentáció kezelése (ki- és beléptetés, munkaszerződések kezelése, módosítások elkészítése, aláíratása, gondozása)
  • cafeteria kezelése (szabályzat gondozása, nyilatkozatok kezelése, adómentes juttatások elszámolása)
  • belső kommunikáció (belső rendezvények szervezésében részvétel, munkavállalói tájékoztatók szervezése, tematizálása)
  • kompetencia alapú képzések tervezése és szervezése
  • munkaidő kezelésével kapcsolatos feladatok (jelenléti ívek kezelése és ellenőrzése, stb.)

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági -, vagy kifejezetten humán erőforrás szakirányú végzettség
  • minimum 5-6 éves tapasztalat HR generalistaként, vagy HR Business partnerként
  • angol nyelvismeret erős, magabiztos kommunikációképes szinten
  • Ms Office, Excel magabiztos felhasználói szintű  kezelése
  • határozott, jó kommunikációs képességgel rendelkező, csapatjátékos attitűd

Amit partnercégünk kínál:

  • a cég figyel a munka-magánélet egyensúlyra
  • versenyképes bérezésen felül egyéb juttatások, cafeteria
  • modern, környezettudatos, jó hangulatú irodai környezet

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.