Profession Services

Egy nemzetközi biztosítási konszern tagjaként, mint a magyar biztosítási piac egyik legdinamikusabban fejlődő szereplője keressük

HR generalista munkatársunkat, képzési tapasztalattal.

Mik lesznek a feladataid?

  • Képzési igények felmérése, eseti és rendszeres tréningek, szakmai konferenciák, valamint tanfolyamok szervezése
  • Képzési tematika összeállítása, a képzéshez kapcsolódó teljes körű adminisztráció és kapcsolattartás külső szolgáltatókkal, intézményekkel,
  • Toborzás/kiválasztásban való aktív részvétel,
  • Munkaügyi adminisztráció (munkaszerződések, munkaköri leírások készítése) be- és kiléptetések teljes körű lebonyolítása, nyilvántartások aktualizálása
  • Vezetői támogatás munkajogi kérdésekben, szervezeti egységek támogatása HR kérdésekben,
  • Bérszámfejtési folyamat támogatása,
  • Havi riportok, költségkimutatások, statisztikák készítése, adatszolgáltatás külső szerveknek,

Mit várnak majd Tőled?

  • Legalább 2 éves, elsősorban HR generalistaként, multinacionális környezetben szerzett szakmai tapasztalatot,
  • Képzés/tréningszervezésben szerzett releváns munkatapasztalatot
  • Magas szintű Excel ismeretet,
  • Felsőfokú végzettséget,
  • Szervezőkészséget, pontosságot, precizitást,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséget, pozitív szemléletet.

Előny: középszintű angol nyelvtudás.

Miért lesz jó döntés számodra?

  • Kiváló munkahelyi légkört, összetartó és lelkes csapatot,
  • Felelősségteljes munkát,
  • Rugalmas munkakörülményeket,
  • Folyamatos visszajelzést munkádról és fejlődésedről,
  • Versenyképes jövedelmet, cafeteriát és bónuszt,
  • Szakmai tapasztalatszerzési és képzési lehetőséget, mindezt a munka-magánélet egyensúlya mellett.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest II. kerület

Ha szívesen dolgoznál velünk, küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gombra kattintva.
Várunk!