HR GENERALISTA

FELADATOK:

  • HR folyamatok fejlesztése, szabályozása, új sztenderdek kidolgozása, azok működtetése,
  • szabályzatok kidolgozása és aktualizálása
  • teljesítményértékelési rendszerek kidolgozása, továbbfejlesztése, működtetése
  • bér és munkaügyi adminisztráció irányítása
  • bérszámfejtés támogatása
  • humán erőforrás tervezése, optimalizálása, létszám és bérköltségek tervezése
  • HR kontrolling
  • toborzás és kiválasztás teljes folyamatának ellátása
  • HR csapat irányítása és motiválása (3 fő)

ELVÁRÁSOK:

  • szakirányú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett 3-5 év önálló szakmai tapasztalat
  • naprakész munkajogi, munkaügyi ismeretek
  • precizitás, megbízhatóság, önállóság

ELŐNYÖK:

  • felsőfokú végzettség
  • tapasztalat teljesítmény-, kompetenciaértékelési és javadalmazási rendszer bevezetésében,
  • folyamatfejlesztésben

Amit kínálunk:

  • kellemes munkakörnyezet, professzionális irodai háttér
  • kihívásokkal teli, érdekes, változatos munka
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • önálló, felelősségteljes munkakör egy dinamikusan fejlődő vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Gyöngyös